Chrystologia.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Słodki bufet i krówki na komunię – sprawdzamy czy takie połączenie może się sprawdzić!

Słodki bufet to coś, czego zdecydowanie nie powinno zabraknąć na przyjęciu z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Nieważne czy wydarzenie jest organizowane w domu, czy w wynajętym lokalu – słodkości to po prostu must have każdej imprezy. Silne emocje związane z uroczystości osłodzą krówki – zarówno dosłownie, jak i wizualnie! 

Candy bar – miejsce fanów słodkości

Pierwsza Komunia Święta to wydarzenie, które warto uczcić eleganckim przyjęciem. Można je zorganizować na różne sposoby – w domu lub lokalu. Niezależnie od wyboru miejsca, warto zadbać o odpowiednie jedzenie, które ucieszy wszystkich gości bez wyjątku. 

To, co wyróżni przyjęcie dziecka, jest słodki stół. Pięknie ułożone desery i rozmaite łakocie z pewnością przyciągną uwagę smakoszy. Candy bar to trend pojawiający się coraz częściej na różnych imprezach okolicznościowych. Szczególnie popularny jest na weselach, jednak dzisiaj jego obecność nie dziwi również podczas innych przyjęć rodzinnych. 

Słodki bufet to miejsce, w którym goście mogą zasmakować w różnorodnych słodkościach i przysmakach, które stanowią idealnie uzupełnieniu menu obiadowego czy kolacyjnego. Nie są to zwyczajnie pokrojone ciasta, ale kreatywnie i estetycznie ułożone mini deserki, cukierki i inne pyszności – a to wszystko zgodne z motywem przewodnim imprezy.

Krów idealnie uzupełnią imprezę z okazji komunii świętej

Krówki komunijne – smakowita gwiazda candy baru 

W skład słodkiego bufetu mogą wchodzić różnego rodzaju babeczki, muffinki, kolorowe desery, ciasteczka – generalnie wszystko, co chcemy. Są jednak pewne cukierki, które mają szczególną siłę w burzeniu pokoleniowych murów. Mowa tutaj o krówkach – mleczne cukierki od lat cieszą się popularnością. Nie tylko w dalszym ciągu rozpieszczają podniebienia, ale także przywołują wiele cudownych wspomnień z lat dziecięcych. To tymi cukierkami częstowali nas dziadkowie. 

Warto więc zadbać o to, by stały się częścią candy baru. Chociaż tradycyjna wersja krówek jest uwielbiana przez wiele osób, warto otworzyć się na nowe smaki tych cukierków. Cytryna, czekolada z miętą, guma balonowa, truskawka czy solony karmel – to tylko niektóre propozycje smakowe krówek na komunię dostępnych na cukrowki.pl

Nie wiesz, na jaki smak postawić? Doskonale rozumiemy ten dylemat. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na ich mix! Wówczas każdy gość – mały czy duży – znajdzie swoją ulubioną krówkę. 

Personalizowane krówki zrobią furorę na przyjęciu komunijnym

Personalizowane krówki na komunię 

Krówki mogą się wyróżniać nie tylko smakiem, ale również swoją prezencją. Komunia Święta to wydarzenie, które wymaga odpowiedniego ubioru – również łakocie mogą wyglądać odświętnie. Jak to działa? Z dostępnych wzorów na stronie możemy wybrać wygląd papierka, napisać tekst, który ma się na nim pojawić, wgrać grafikę czy zdjęcie. 

Dla osób kreatywnych jest jeszcze druga możliwość – wykonanie projektu etykietki samodzielnie i przesłanie jej do producenta! Dzięki temu zyskujemy pewność, że nasze krówki będą jedyne w swoim rodzaju. 

Ile kosztuje taka przyjemność? Krówki komunijne możemy zamówić na wagę. Cena za 1 kg krówek na komunię wynosi 65 złotych. Otrzymujemy wówczas 65-70 sztuk cukierków ręcznie robionych. Personalizacja oraz warianty smakowe nie wpływają na cenę! 

Jeśli chcemy wręczyć krówki jako prezent w podziękowaniu za przybycie, wówczas warto domówić woreczki z organzy i samemu zapakować łakocie. Istnieje również możliwość zamówienia krówek zapakowanych w odpowiednie opakowania prezentowe.